Zwroty VAT - Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych

Zwroty VAT

logo EasytripZwrot zagranicznego podatku VAT oraz podatku paliwowego z Easytrip Transpass!

Firmy transportowe mogą ubiegać się o zwrot podatku VAT od usług i towarów zakupionych w krajach Unii Europejskiej oraz z Norwegii i Szwajcarii. Zwrotowi podlega m.in. VAT, który naliczany jest w paliwie, a w niektórych krajach też w opłatach drogowych.

Easytrip Transpass specjalizuje się w zakresie odzyskiwania zagranicznego podatku VAT,
a także podatku paliwowego – akcyzy. Załatwiamy w Państwa imieniu wszelkie formalności w oparciu o udzielone pełnomocnictwa, ograniczając Państwa obowiązki do absolutnego minimum. Zwracamy VAT zarówno w standardowym trybie jak również w trybie przyspieszonym (prefinansowanie).

Easytrip udostępnia możliwość monitorowania online statusu zwrotu podatku VAT. Opłaty pobieramy dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Easytrip obsługuje firmy transportowe w zakresie opłat autostradowych w Europie:

• Niemcy
  • Włochy
  • Francja
  • Hiszpania
  • Polska (Viatoll)
  • Czechy
  • Austria (w tym Toll2Go)
  • Słowacja

• Rezerwacje promów i pociągów
  • Przejazdy tunelami
  • Ogólnoeuropejski serwis ogumienia

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

Telefon: 58 625 91 62 lub 58 621 07 52

www.transpass.eu